Společnost a.sense s.r.o. je poradenskou a tréninkovou společností. Specializujeme se především na poradenství v oblasti péče o lidské zdroje, a na trénink a rozvoj lidského kapitálu.

Již osm let realizujeme různé projekty v oblasti outplacementu, zajišťujeme assessment centre, hodnotíme potenciál zaměstnanců prostřednictvím vhodné diagnostiky a podílíme se na rozvoji zaměstnanců našich klientů nabídkou a realizací různých typů tréninků nebo koučováním.

Konzultanti a.sense s.r.o. jsou zvyklí pracovat na různých místech České republiky. Znají specifikum jednotlivých lokalit i zvláštnosti mentality lidí, kteří zde žijí a pracují. V našem týmu působí zkušení odborníci z oblasti personalistiky, psychologie, outplacementu, kariérového poradenství i tréninku, koučování a lektorské činnosti.

Spoluvytvářeli i realizovali jsme náročné, dlouhodobé a rozsáhlé projekty pro významné partnery. Zároveň zajišťujeme obvyklé i velmi specifické a krátké zakázky.

Členové týmu společnosti a.sense s.r.o.

PhDr. Alena Sehnalová, jednatelka společnosti
Vzdělání v oblasti psychologie se specializací na psychologii osobnosti a sociální psychologii. Je specialista na outplacement, assessment centra, trénink rozvoje osobnosti a koučink. Pravidelně publikuje v odborném i profesním tisku a přednáší na konferencích a seminářích k personální problematice.

Má mezinárodní certifikát pro zajišťování personálního poradenství a kariérového servisu. Je členkou České asociace psychologů práce a organizace, Českomoravské psychologické společnosti a Asociace trenérů a koučů.

PhDr. Jiří Novák
Vzdělání v oblasti psychologie se specializací na klinickou psychologii. Dlouhá léta se věnuje odbornému poradenství v oblasti kariérové orientace, rozvoje a růstu osobnosti. Zajišťuje kariérový servis, konzultace pro výběr povolání nebo změnu pracovní orientace. Specializuje se také na koučink zaměstnanců pro nadnárodní společnosti, krizový servis a trénink zaměstnanců pro zvládán í krizových a psychicky náročných situací.

Je členem Českomoravské psychologické společnosti

Mgr. Světlana Baranová
Vysokoškolské vzdělání se specializací na vzdělávání a práci s dospělou populací. Pracovala několik let pro nadnárodní společnost, kde získala rozsáhlou zkušenost s náborem zaměstnanců, s kvalifikovaným výběrem vhodných osobností na dané pozice, s koordinací „tempujících“ zaměstnanců atd. Má certifikát specialisty na outplacement a odborníka pro lidské zdroje.

Hana Procházková
Dlouholetá praxe na pozici personálního specialisty ve výrobních podnicích i v nadnárodních společnostech. Má zkušenost s náborem zaměstnanců, s reorganizací společnosti po fúzi a po vstupu zahraničního kapitálu do firmy. Zajišťuje v projektech i odbornou podporu.

Jiřina Vejtrubová
Zajišťuje jednotlivé projekty po stránce procesní, organizační a administrativní. Má dlouholetou profesionální zkušenost z pozice specialisty HR se zaměřením na personalistiku.

Kateřina Hájková
Studentka vysoké školy, specializace andragogika. Zajišťuje administrativní podporu projektům a dílčí činnosti v oblasti koordinace, sbírání a shromažďování dat a potřebných informací pro klienty.